top of page

Двері для протирадіаційних укриттів та споруд подвійного призначення

Двері призначені для зупинки просування вибухових хвиль всередину протирадіаційних укриттів та споруд подвійного призначення з відповідними захисними властивостями, крізь вхідний отвір. Стійкість до вибухової хвилі ΔP=20 кПа (0,2 кгс/см2). У місцях примикання полотна до дверної коробки двері ущільнені.

Двері вироблені з металу, утеплені мінеральною ватою.

Двері сертифіковані, сертифікат відповідності UA.054.VD.00138-23

Основні характеристики

 • Захист від ударної хвилі P=20 кПа (0,2 кгс/см2)

 • Вертикальні і горизонтальні сталеві ребра жорсткості

 • Металева дверна коробка спеціального профілю

 • Посилені петлі

 • Механізм задраювання з рукоятками з обох боків

 • Герметизуючий ущільнювач по периметру полотна

 • Антикорозійний захист грунтом

 • Номінальна вага, кг: не більше 150

 • Номінальні розміри отвору, мм: 900×2000 та 1200×2000
  Опції: фінішне покриття порошковою фарбою та інші розміри дверного отвору

dveri_0.2_bar.png

Відповідно до вимог п. 2.57 ДБН В.2.2.5-97 Захисні споруди цивільного захисту, на входах до ПРУ, споруд подвійного призначення з відповідними захисними властивостями встановлюють посилені двері з негорючих матеріалів. У зонах можливих руйнувань двері повинні забезпечувати захист від повітряноїх ударної хвилі з розрахунковим надмірним тиском до P = 20 кПа (0,2 кгс/см2). У місцях примикання полотна до дверних коробок двері ущільнюють та облаштовують засобами для затримання дверного полотна у відчиненому положенні.

Ми пропонуємо двері, які задовільняють всім вимогам до них. Двері якісно виготовлені та надійно служитимуть для захисту лоюдей всередині укриттів та споруд подвійного призначення.

Вхiднi отвори, що використовуються у мирний час та обладнані захисно-герметичними та герметичними дверима (ГД та ЗГД), мають заповнюватись дверима з урахуванням вимог норм з проектування будинків і споруд та протипожежних норм. Це означає, що якщо в дверному отворі встановлено (передбачено проектом) захисно-герметичні двері, але є потреба у протипожежних дверях, слід встановити (передбачити проектом) поряд із ЗГД встановлення окремої протипожежної двері. Буде помилкою намагатися зробити ЗГД протипожежною, бо це призведе по-перше до збільшення її вартості в два-три рази, а по-друге до збільшення її габаритних розмірів.

bottom of page