top of page
  • Фото автораСКЗ24

З 1 листопада в Україні набирають чинності нові будівельні норми ДБН В.2.2-5:2023

Після тривалої і важкої роботи багатьох організацій і фахівців, затверджено нові будівельні норми ДБН В.2.2-5:2023 «Захисні споруди цивільного захисту».


Згідно з ДБН В.2.2-5:2023 в житлових і громадських будинках, у тому числі школах, садочках та лікарнях, мають будуватись захисні споруди цивільного захисту та споруди подвійного призначення, призначені для захисту населення від небезпек, що можуть виникнути внаслідок надзвичайних ситуацій, бойових дій або терористичних актів.


ДБН В.2.2-5:2023 «Захисні споруди цивільного захисту» розроблений робочою групою до якої увійшли експерти Мінінфрастури, Міноборони, ДСНС, Мінсоцполітики, МОН та МОЗ, проектних та науково-дослідних інститутів, фахівці з санітарної та пожежної безпеки, практикуючі архітектори і конструктори, експерти, забудовники, представники громадських організацій. Була проведена складна та важлива робота з вивчення іноземного досвіду щодо проєктування та будівництва укриттів, проаналізовано наслідки наявних руйнувань забудови, уточнені методики та зроблені відповідні розрахунки.


Скачати ДБН В.2.2-5:2023 «Захисні споруди цивільного захисту», які затверджено, можна нижче (проект):

ДБН_В.2.2.5-2023_Захисні_споруди_цивільного_захисту
.pdf
Завантажити PDF • 4.35MB

206 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Commentaires


Пост: Blog2_Post
bottom of page