top of page

Фільтровентиляційні установки

Кожне сховище обовязково потрібно обладнати системою фільтровентиляції.

Ми пропонуємо сучасні та надійні ФВУ для сховищ та бункерів. Ці установки зручні в монтажі, прості в обслуговуванні та експлуатації

Повний комплект всього необхідного, щоб створити систему фільтровентиляції сучасних захисних споруд:

  • противибуховий клапан з передфільтром

  • фільтр-поглинач

  • вентилятор з резервним ручним приводом

  • противибуховий клапан надмірного тиску

BSM 180, BSM 240, BSM 300, BSM 450, BSM 600

2 системы 180+600-2_edited.jpg

Матеріали для проектування знаходяться за цим посиланням: DWG та Revit (ФВУ BSM 180, 300, 600).

В ДБН В.2.2.5-97 зазначено, що у складі сховищ та споруд подвійного призначення із відповідними захисними властивостями місткістю до 150 осіб допускається не передбачати фільтровентиляційне приміщення і розміщувати фільтровентиляційне обладнання у приміщенні для перебування осіб, які підлягають укриттю, у разі використання вентиляторів, обладнаних глушниками звуку. Ми пропонуємо лише такі вентилятори (з глушниками звуку), тому доцільно економити кошти при проектуванні та будівництві чи реконструкції захисних споруд цивільного захисту.

Експлутацiйний пiдпiр повiтря при режимi фильтровентиляцiї повинен передбачатися 50 Па (5 Н/м²). При режимi чистої вентиляцiї пiдпiр повiтря у сховище слiд забезпечувати за рахунок перевищення припливу над витяжкою, величина пiдпору повiтря при цьому не нормується. Рекомендуємо в першу чергу підбирати ФВУ для забезпечення підпору в ІІ режимі, а якщо її продуктивності не вистачає для роботи в І режимі вентилчції, тоді передбачати застосування вентиляторів типу ЭРВ-72-2 або ЭРВ-72-3 (ЕРВ-72-2,  ЕРВ-72-3)

bottom of page