top of page

Клапан витратомір-відсікач КРО

Клапани КРО-2 та КРО-3 призначені для встановлення на ЕРВ-72-2 та ЕРВ 72-3, які використовуються в сховищах цивільного захисту.

Клапан витратомір-відсікач дозволяє отримати інформацію про витрату повітря на електроручному вентиляторі ЭРВ-72. Також КРО-2 (КРО-3) виконує функцію зворотнього клапана. Обладнання для бомбосховищ підбирають відповідно до вимог ДБН В.2.2.5-97.

КРО це зворотний клапан-показник витрати повітря

temp_kro.jpg
КРО-2.jpg

КРО-2

КРО-3.jpg

КРО-3

Відповідно до вимог пункту 7.15 ДБН В.2.2.5-97, на кожному електроручному вентиляторі слід передбачати встановлення зворотного клапану-показника витрати повітря.

Для ПРУ місткістю до 50 осіб може передбачатися природна вентиляція.

При застосуванні у ПРУ загальнопромислових вентиляторiв з електроприводом слiд передбачати резервну вентиляцію 3 м3/люд.-год.

ФВУ побудована на вентиляторі ЕРВ-72-3 забезпечує повітрям до 180 осіб (як основний вентилятор) або до 600 осіб (як резервний вентилятор).

Резервна вентиляцiя у цьому випадку виконується з застосуванням електроручних вентиляторiв.

Вентиляцію з механічним спонуканням у ПРУ рекомендується передбачати з застосуванням електроручних вентиляторів. У цьому випадку резервна вентиляцiя не передбачається. Довжина повітроводів, які прокладаються всерединi примiщення ПРУ, споруди подвійного призначення з відповідними захисними властивостями, не повинна перевищувати 30 м.

Вентилятори для систем вентиляцiї захисних споруд та споруд подвійного призначення, що не мають захищеного автономного джерела електропостачання слiд передбачати з електроручним приводом (ЭРВ-72-2 або ЭРВ-72-3).

bottom of page