top of page

Клапан надлишковго тиску КНТМ (КИДМ)

Клапани надлишкового тиску (КИДМ, КНТМ) односторонньої дії призначені для автоматичного перепуску повітря через вентиляційні канали з одного приміщення до іншого

Нормативний документ: ТУ У 25.1-2925223214-003-2022

Товар сертифіковано.

Клапан складається з фланця тарілки, на якому кріпиться кронштейн, змонтований за допомогою осі та штанги. До верхньої частини штанги кріпиться вісь тарілки, а до нижньої частини вісь противаги на якій встановлено противагу. Вісь противаги має мітки для встановлення противаги відповідні спрацьовування клапана КИДМ (КНТМ) при різних тисках. Для фіксації противаги на осі служить ексцентрик.

КНТМ.webp
Клапан надлишкового тиску.jpg

Габаритні розміри клапанів КНТМ

Відповідно до вимог ДБН В.2.2.5-2023, Вентиляцiя тамбура повинна проводитись методом перетiкання за рахунок пiдпору у сховище за допомогою клапанiв надмiрного тиску (наприклад, клапанів надлишковогог тискеу КНТМ-150), встановлення яких має передбачатися на внутрiшнiй та зовнiшнiй стiнах тамбура, iз встановленням на зовнiшньому клапані надмірного тиску (КНТ) противибухового пристрою або безпосередньо вiд системи фiльтровентиляцiї.

Також, при вентиляції приміщення ДЕС повiтрям, яке надходить з примiщення для осіб, які підлягають укриттю, – крізь клапани надмiрного тиску дiаметром 150 мм, що встановлюються по одному на внутрішній та зовнішній стінах тамбуру.

bottom of page